Wczytuję dane...

Prezent ślubny. Jaki serwis wybrać?

Bardzo popularnym prezentem ślubnym są pieniądze. Warto jednak zastanowić się, czy nie podarować młodej parze praktycznego prezentu, który jeszcze po latach przypomni małżonkom jego ofiarodawcę.

Jednym z najbardziej popularnych prezentów ślubnych jest zastawa stołowa, która na pewno będzie potrzebna młodej parze. Najczęściej są to serwisy obiadowe i herbaciane oraz sztućce.

Wybierając porcelanowe serwisy decydujemy się na zastawę nowoczesną lub też bardziej tradycyjną, zawsze jednak warto wybrać porcelanę dobrej marki, która będzie służyła młodej parze przez lata.

 

1. Porcelanowa zastawa stołowa – Villa Italia Renesans. Klasyczna forma i doskonałe wzornictwo.

Porcelanowe serwisy Villa Italia Renesans od wielu lat znajdują uznanie jako prezent ślubny. Wysoka jakość wykonania, doskonała śnieżnobiała porcelana i unikalne zdobienie połączeniem złota i platyny nadają zastawie elegancki i ponadczasowy charakter. Villa Italia Renesans jest sprzedawany w kompletach dla 12 osób. Zwykle jest to wystarczająca wielkość zestawu na spotkanie rodzinne czy też w gronie przyjaciół. W razie potrzeby można jednak dowolnie rozbudować serwis, ponieważ wszystkie elementy dostępne są na sztuki.

 Villa Italia Renesans

 

Więcej informacji o serwisach Villa Italia Renesans w naszym sklepie internetowym

 

2. Porcelanowa zastawa stołowa – Villa Italia Bianca. Nowoczesność, doskonałe wzornictwo, niewymuszona elegancja.

Nowoczesna forma zastawy Villa Italia Bianca została wykonana z prześwitującej porcelany bone china. Powierzchnia naczyń jest zdobiona delikatnym wzorem kwiatowym a ich brzegi linią platyny. To ciekawa propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych wzorów.

Villa Italia Bianca

 

Więcej informacji o serwisach Villa Italia Bianca w naszym sklepie internetowym

 

3. Komplety sztućców - Sztućce Gerlach Celestia

Sztućce Gerlach Celestia to uniwersalny i bardzo popularny wzór, którego cechą jest doskonała jakość wykonania. Sztućce dostępne są w wykończeniu na wysoki połysk, matowione, złocone i złocono-matowione. Zestawy dla 12 osób są pakowane w walizki lub kasety drewniane.

 Sztućce Gerlach Celestia w skrzyni drewnianej

  

Sztućce Gerlach Celestia w walizce

Sztućcach Gerlach Celestia w naszym sklepie internetowym

Sztućce Gerlach w naszym sklepie internetowym

 

Polecamy tez inne artykuły na naszym blogu:

Nowa zastawa stołowa do kuchni i jadalni. Przeczytaj jak sie za to zabrać.

Oryginalne zestawy obiadowe Villa Italia Renesans, Sense czy Venice