loadingimg

Wczytuję dane...
O nas

Villa Italia, Gerlach – sztućce, znakomita porcelana i dodatki

Nasz sklep powstał z pasji do pięknych przedmiotów. Z tego względu swoją uwagę skupiliśmy na produktach marki Villa Italia, Gerlach. Sztućce, szeroka gama wyjątkowej porcelany, garnki, dodatki  – w naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria i zestawy, które sprawią, że każda chwila przy stole będzie wyjątkowa. Porcelana Villa Italia to gustowne, pełne drobnych detali zestawy obiadowe i herbaciane. Wyróżnia je przede wszystkim piękny kremowy lub mleczny kolor, a także precyzja wykonania. Ręcznie malowane elementy porcelany Villa Italia dodają jej elegancji.

Sztućce Gerlach to wyjątkowe połączenie dobrego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania. Szeroka oferta dostępna jest w wielu wersjach wykończenia - na wysoki połysk, matowione, złocone czy złocono-matowione. Oferta firmy obejmuje zarówno tradycyjne jak i nowoczesne linie sztućców. Ale Gerlach to coś więcej. Firma produkuje wiele rodzajów doskonałych noży kuchennych dostępnych zarówno jako pojedyncze egzemplarze jak i w kompletach. Bogatą ofertę uzupełniają garnki i patelnie, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i nowoczesnych powłok zapobiegających przywieraniu umożliwiają zdrowe i oszczędne gotowanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą TYLKO STYLOWĄ ofertą. Jesteśmy przekonani, że zakupione tu sztućce Gerlach, zestawy porcelany Villa Italia czy też galaneria, akcesoria i dodatki będą Państwu towarzyszyły podczas najpiękniejszych, wspólnych chwil.

zamów przez telefon

lista prezentow slubnych