Wczytuję dane...

Berghoff

Firma BergHOFF Worldwide powstała ponad piętnaście lat temu z inicjatywy Rafa Vanthoora. Główna siedziba mieści się w belgijskiej miejscowości Heusden-Zolder, gdzie rodzą się niebanalne pomysły i ciekawe rozwiązania w zakresie artykułów gospodarstwa domowego. Marka oferuje najwyższej jakości garnki, sztućce, noże, porcelanę, kryształy, urządzenia elektryczne i akcesoria stołowe. Dzięki trwałości materiałów i estetyce wykonania, produkty tej marki znajdują uznanie na cały świecie, o czym świadczy rosnąca liczba punktów sprzedaży i magazynów. Produkty marki BergHOFF zostały również odznaczone licznymi nagrodami, w tym: Red Dot Designe Award, Henry Van de Velde Award, Good Designe Award, IF Award.

Produkty BergHOFF zawdzięczają swoją popularność nie tylko oryginalnemu wyglądowi, ale także ogromnej funkcjonalności. Producent wprowadził liczne udogodnienia, które decydują o efektywniejszym i wydajniejszym użytkowaniu. Garnki i patelnie tej marki pozwalają na przyrządzanie potraw bez użycia tłuszczu oraz wody. Dzięki temu mięso oraz warzywa zachowują doskonały smak i wszystkie wartości
odżywcze. Ponadto garnki BergHOFF pokryte są specjalną powłoką, przez co potrawy nie przywierają do naczynia i nie ulegają przypaleniu. Producent oferuje także stylowe sztućce ze stali nierdzewnej, doskonałej jakości noże kuchenne, specjalistyczne akcesoria do kawy i herbaty oraz akcesoria,usprawniające przygotowanie dowolnej potrawy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.