loadingimg

Wczytuję dane...

BergHOFF - Garnki VISION PREMIUM 12 elementów

Cena:520,07 PLN
Kliknij tu, poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny

Wysyłka: produkt archiwalny

średnia: 2.8  ocen: 105
Producent: BergHOFF
  • Model: 1112466
  • Kod producenta: 1112466
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kuchnie:  GAZOWE, ELEKTRYCZNE, CERAMICZNE, HALOGENOWE, INDUKCYJNE

    Zmywarka: Tak

  • Opis produktu

Garnki Vision Premium BergHOFF

Zestaw garnków BergHOFF VISION  Premium 12  wykonany jest z wysokojakościowej chromoniklowej stali nierdzewnej X18H10. Materiał ten wyróżnia się dużą czystością ekologiczną i zachowuje przepiękny wygląd zewnętrzny nawet po wieloletnim stosowaniu. Stal X18H10 jest wyjątkowo odporna na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne, wytrzymała, odporna na korozję oraz rdzę. Naczynia wykonane ze stali nierdzewnej nie wymagają szczególnie starannej pielęgnacji.  Wszystkie naczynia są polerowane z obydwu stron.  Pokrywki wykonane są ze szkła hartowanego a uchwyty z żywicy fenolowej, co zapobiega ich nagrzewaniu. Zestaw jest przystosowany do kuchni gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych.

 

https://tylkostylowe.pl/templates/images/description/3467/Image/dno_4.png

Rewolucyjne dno firmy BergHOFF – to najważniejsza część naczynia, która właściwie pozwala na przyrządzanie potraw bez dodatku wody lub tłuszczu. W garnkach BergHOFF Vision Premium wykorzystywane jest czterowarstwowe dno typu „Akkuutherm” które gromadzi (akumuluje) energię cieplną w najmniejszych cząsteczkach energetycznych metalu, a następnie stopniowo przekazuje ją produktowi. Taka konstrukcja dna oraz wykorzystanie miedzi  zapewnia szybkie nagrzanie naczynia, równomierne rozłożenie ciepła (brak efektu gorącego środka) na całej powierzchni dna, oraz długie utrzymywanie uzyskanej temperatury.

 
dno berghoffŚcianki naczyń BergHOFF wykonane są ze stali arkuszowej o grubości 1mm. Nagrzewają się znacznie wolniej niż dno, ponieważ stal nierdzewna słabiej przewodzi ciepło. Strefa ochładzającej się ścianki podtrzymuje temperaturę, niezbędną do przyrządzenia dania w jak najniższej temperaturze.  Para powstała w procesie gotowania gromadzi się na chłodniejszej powierzchni ścianek i pokrywki, po czym ścieka na dno naczynia. Ten ciągły obieg sprzyja zdrowemu i oszczędnemu przyrządzaniu posiłków w naczyniach BergHOFF, ponieważ pozwala przyrządzać posiłki, wykorzystując wewnętrzną wilgoć oraz sole mineralne zawarte w produktach.

 

Zestaw zawiera:

  • rondel z pokrywą (16 cm, 1,9L)
  • 4 garnki z przykrywą (16, 18, 20 i 24 cm o pojemnościach 1,9L, 2,7L, 3,7L i 6,4L)
  • głęboką patelnię z pokrywą (24 cm, 3L) - 4-warstwowe dno (Pat. Nr: PCT/BE01/00194)

zamów przez telefon

lista prezentow slubnych