Wczytuję dane...
Bezpieczna dostawa

Zakupione w naszym sklepie towary są dostarczane do Klientów przez najlepszą firmę kurierską UPS. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od uszkodzeń w trakcie transportu oraz oznaczone taśmami "Ostrożnie szkło nie rzucać"
Nie wysyłamy zakupionych u nas towarów za pośrednictwem poczty.

 

Zakupiona przez Państwa porcelana jest pakowana w sposób, zapewniający maksymalne zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Szczegóły przedstawiamy poniżej.

 

Porcelana z kolekcji Villa Italia jest firmowo pakowana w pudełka kartonowe, zawierające poszczególne elementy porcelany. Są one zabezpieczające specjalnymi przekładkami kartonowymi i ułożone w sposób zapewniający odporność na wstrząsy i zabezpieczający przed stłuczeniem. Sposób pakowania poszczególnych zestawów jest różny - w niektórych z nich poszczególne elementy są pakowane w dodatkowe pudełka, inne są zabezpieczane dodatkowo  bibułkami chroniącymi zdobienia.

 

Na zdjęciu poniżej widoczne są zapakowane firmowo zestaw obiadowy Villa Italia Sense, zestaw do herbaty Villa Italia Venice oraz serwis herbaciany i obiadowy Chodzież.

 

Villa Italia opakowania firmoweChodzież-opakowania firmowe

 

Część kolekcji jest pakowana w opakowania prezentowe, które ze względu na swoja sztywność zapewniają świetną ochronę swojej zawartości.

 

Opakowanie prezentowe

 

Kupowane przez Państwa zestawy porcelany, są przez nas pakowane w dodatkowe pudła kartonowe a wolna przestrzeń pomiędzy kartonami jest wypełniania specjalnym wypełniaczem styropianowym (jak na zdjęciach poniżej) lub też miękkim styropianem - rodzaj wypełnienia jest dobierany tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przesyłce. Jeśli paczka zawiera pojedyncze elementy, są one owijane kilkoma warstwami foli bąbelkowej, co zapewnia dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem.

 

 

Na zdjęciach poniżej przedstawiony jest proces pakowania: dno kartonu jest wykładane styropianem, następnie w kartonie jest umieszczane firmowo opakowane zestawy, a wola przestrzeń jest wypełniana styropianem.

 

 

Po zapakowaniu przesyłki karton jest zaklejany z wykorzystaniem taśmy "Szkło, ostrożnie, nie rzucać".

 

Paczka do wysyłki

 

Tak zabezpieczona porcelana jest gotowa do wysyłki.