Wczytuję dane...
Dostawa

Na karcie każdego produktu znajduje się pole wysyłka. W polu tym podajemy informacje, w jakim czasie towar zostanie wysłany z naszego magazynu.

a)  24 h
Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili opłacenia zamówienia (zamówienia płatne przelewem) lub od chwili potwierdzenia zamówienia pobraniowego. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę sztuk niż mamy w magazynie może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli sprowadzić produkty od dostawcy. Wtedy czas wysyłki może się wydłużyć

b) powyżej 24h np. 48 h, 3 dni, 5 dni
Ten towar sprowadzamy od stałego dostawcy. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki (dni robocze) np. towar o czasie wysyłki 3 dni zwykle wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych, ale termin ten może być dłuższy.

b) styczeń, połowa lutego itp.
Towar jest w tej chwili niedostępny jednak podajemy uzyskany od dostawcy orientacyjny czas jego dostawy. Termin dostawy nie jest gwarantowany, może się zdarzyć, że dostawca znacząco opóźni dostawę.

c)  niedostępny
Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy i orientacyjny czas dostawy nie jest znany. W większości przypadków towar pojawi się ponownie w sprzedaży, jednak może sie zdarzyć, że towar zostanie wycofany przez dostawcę.

 

CZAS DOSTAWY

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Zamawiana przez nas usługa to dostawa następnego dnia roboczego po odbiorze przesyłki od naszego sklepu. W wyjątkowych przypadkach (zdarza się to rzadko) firma kurierska może opóźnić dostawę.

 

TERMIN DOSTAWY PO  OPŁACENIU ZAMÓWIENIA LUB POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA POBRANIOWEGO  = TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY