Wczytuję dane...
Model: Protect Alux Premium
Kod producenta: 159-103-26-100/0
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 1-3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fissler

Fissler-Patelnia 26cm Protect Alux Premium

Dzięki tej patelni Fissler Protect Alux Premium smażone potrawy nie przywierają już do powierzchni. Zapewnia to zapobiegająca przywieraniu ceramiczna powłoka Protectal+. Dzięki niej do smażenia potrzebna jest minimalna ilość tłuszczu. Zdrowsze przygotowywanie jedzenia jest dzięki temu o wiele łatwiejsze. Działanie powłoki jest szczególnie łatwo zauważyć w czasie przygotowywania delikatnych produktów. Np. omlety i naleśniki przesuwają się na patelni, nawet gdy używasz minimalna ilość tłuszczu.

Wysokiej jakości dno CookStar

Seria Protect Alux Premium została wyposażona w dno CookStar. Jest ono odpowiednie do stosowania na wszystkich rodzajach kuchni, w tym indukcyjnych. Bez żadnego problemu można zmienić rodzaj kuchni podczas przygotowywania posiłku. Możesz więc np. zmienić kuchenkę indukcyjną na gazową nie powodując wypaczenia dna. Patelnia wykonana jest z aluminium, które cechuje się doskonałym przewodnictwem ciepła i doskonale rozprowadza ciepło w całej objętości.
Uchwyt patelni jest zaprojektowana tak, aby nie nagrzewał się podczas korzystania z naczynia. Uchwyt jest tak wyprofilowany, że chroni przed poparzeniem. Wewnątrz patelni znajduje się podziałka, ułatwiające odmierzanie sosów i innej płynnej zawartości.
Patelnie Fissler: oryginalna niemiecka jakość
Patelnie Fissler są doceniane przez klientów na całym świecie od ponad 150 lat. To efekt wysokiej jakości i zadowolenia klientów, dzięki któremu produkty firmy są od tak długiego czasu dostępne na  rynku.

Praktyczne wskazówki

Po każdym użyciu należy patelnię dokładnie oczyścić, ponieważ pozostawione resztki potraw będą się przypalać podczas kolejnego użycia. Do smażenia należy używać oleju o wysokiej temperaturze dymienia a więc olejów rafinowanych np. oleju słonecznikowego, rzepakowego, kokosowego itp. Nie należy powtórnie korzystać z już użytego oleju.

Podsumowanie:

 • Wykonana z wysokogatunkowego szkliwa, pokryta specjalną powłoką Protectal-Plus zapobiegającą przywieraniu, odporna na ścieranie i łatwa w utrzymaniu czystości.
 • Podstawa Cookstar zapewnia równomierne nagrzewanie się, oraz wydajne rozprowadzanie ciepła.
 • Patelnia doskonale nadaję się do smażenia potraw, które łatwo przywierają (np. z jajek lub ryb)
 • Bezpieczny i praktyczny uchwyt zapobiega ewentualnym poparzeniom
 • Można jej używać na każdy rodzaj kuchenki.
 • Nie zawiera kwasu PFOA

Informacje o produkcie

 • Pojedynczy/zestaw: 

  Pojedynczy

 • Rodzaj naczynia: 

  aluminiowe / nieprzywierające

 • Średnica: 

  26 cm