loadingimg

Wczytuję dane...
Nasza oferta

Garnki czarne

Garnki czarne w kuchni to popularny wybór wielu osób. Doskonale pasują do wszystkich aranżacji wnętrz, zarówno nowoczesnych jak i tych bardziej klasycznych.

W ofercie sklepu internetowego TylkoStylowe znajdują się trzy serie czarnych garnków, wszystkie produkowane przez firmę Silit. Różnią się one kształtem i rodzajem pokryw, zachowując jednak wspólne cechy garnków Silit. I tak wszystkie serie, tzn. garnki Nature Black, Vitaliano Nero i garnki Passion Black to garnki silarganowe, czyli garnki ceramiczne, które powstały poprzez zanurzenie stalowego korpusu w płynnej masie ceramicznej o temperaturze 850°C. Niezwykle twarda i trwała powłoka, nie zawierającą niklu stanowi warstwę izolacyjną między przygotowywanymi potrawami a stalowym korpusem naczyń.

Prezentowane przez nas garnki Nature Black i Passion Black to nowoczesne rozwiązania doskonale pasujące do wielkomiejskich kuchni. Podstawowa różnica funkcjonalna między nimi to szklane lub stalowe pokrywy.

Vitaliano Nero to uniwersalny design nawiązujący do kuchni śródziemnomorskiej. Seria oferuje nie tylko zestawy garnków ale także wiele pojedynczych naczyń kuchennych – rodle, garnek do gotowania na parze, garnek do warzyw, brytfannę a także patelnię.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

 

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 10 / 61

zamów przez telefon

lista prezentow slubnych