Wczytuję dane...

Garnki czarne

Czarne garnki w kuchni to popularny wybór wielu osób. Doskonale pasują do wszystkich aranżacji wnętrz, zarówno nowoczesnych jak i tych bardziej klasycznych.
W ofercie sklepu internetowego TylkoStylowe znajdują się głównie garnki z serii WMF FusionTec. Powłoka ceramiczna FusionTec jest następcą Silarganu, powłoki ceramicznej firmy Silit. Ma ona wszelkie właściwości swojego poprzednika, jest bardzo twarda i wytrzymała, nie odpryskuje i nie zawiera niklu. Garnki FusionTec powstają poprzez zanurzenie stalowego korpusu w płynnej masie ceramicznej o temperaturze 850°C. Niezwykle twarda i trwała powłoka, nie zawierającą niklu stanowi warstwę izolacyjną między przygotowywanymi potrawami a stalowym korpusem naczyń.
Prezentowane przez nas garnki  to nowoczesne rozwiązania doskonale pasujące do wszelkiego rodzaju kuchni. Zostały one wyposażone w pokrywy z hartowanego szkła, których rant został zabezpieczony dodatkowo stalowym wykończeniem. Szeroki brzeg zapobiega skapywaniu płynów. Ponadto poszczególne modele posiadają szereg indywidualnych cech, które ułatwiają przygotowywanie potraw.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów