Wczytuję dane...
Model: Solea
Kod producenta: 016-120-05-000/0
Gwarancja: 10 lat
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fissler

Garnki Fissler Solea-Zestaw 5 cz. z rondlem

Garnki Fissler Solea to przemyślany produkt, który ułatwia prace w kuchni. Garnki zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, można je bezpiecznie myć w zmywarce. Wewnętrzna powierzchnia naczyń jest matowiona i wyposażona w podziałkę. Dzięki temu można łatwo kontrolować ilość nalewanych płynów. Połączenie dna garnka ze ścianką boczną jest wyprofilowane w postaci łagodnego łuku, co umożliwia bezproblemowe dotarcie łyżką do każdego zakamarka naczynia.
Pokrywy garnków zostały wykonane z hartowanego szkła i nie posiadają metalowej ramki. Można je przyczepić w dowolnym miejscu do korpusu naczynia. Wyprofilowanie pokrywy i ukształtowanie brzegu garnka sprawia, że para skrapla się wewnątrz naczynia i nie skapuje na kuchnię. Po delikatnym przesunięciu pokrywy możliwe jest odlewanie płynów bez jej zdejmowania, a specjalnie wyprofilowany brzeg garnka zapobiega skapywaniu.
Garnki zostały wyposażone w energooszczędne dno CookStar. Dzięki wielowarstwowej konstrukcji i aluminiowemu rdzeniowi dno doskonale akumuluje ciepło, co umożliwia gotowanie na małym gazie. Równomierne rozprowadzanie ciepła zapobiega też powstawaniu gorących wysp, dzięki temu potrawy gotują się równomiernie w całej objętości.
Wygodne, metalowe uchwyty dzięki specjalnemu mocowaniu nie nagrzewają się od korpusu garnka i zapewniają bezpieczne przenoszenie naczynia.

Cechy:

Kuchnie gazowe Kuchnie indukcyjne Kuchnie elektryczne Kuchnie ceramiczne Nadaje się do piekarnika Dno CookStar Podziałka wewnętrzna Brzeg zapobiegający kapaniu Dopasowana pokrywa System chłodnych uchwytów Można myć w zmywarce

  Zestaw składa się:

 • garnek wysoki do gotowania poj. 5.1 L - śr. 24 cm
 • garnek wysoki do gotowania poj. 3.2 L - śr. 20 cm
 • garnek wysoki do gotowania poj. 1.9 L - śr. 16 cm
 • brytfanna/garnek niski do gotowania poj. 2.3 L - śr. 20 cm
 • rondel bez pokrywki poj.1.4 L - śr. 16 cm

Podsumowanie:

Materiał stal nierdzewna 18/10
Materiał pokryw hartowane szkło
Liczba elementów 5 naczyń + 4 pokrywy
Waga 10.54 kg
Energooszczędne tak
Zmywarka tak
Miejsce produkcji Niemcy
Gwarancja: 10 lat

 

Informacje o produkcie

 • Pojedynczy/zestaw: 

  Zestaw

 • Rodzaj naczynia: 

  stal nierdzewna

 • Średnica: 

  komplet