Wczytuję dane...

Garnki Silit

UWAGA!!!

PO PRZEJĘCIU FIRMY SILIT PRZEZ GRUPĘ SEB GARNKI W TECHNOLOGI SILIT ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO LINII WMF ( Garnki WMFPatelnie WMF).

 

Niemiecka firma Silit oferuje szeroką gamę garnków, dostępnych zarówno pojedynczo jak i w zestawach. Naczynia te to produkty najwyższej jakości o doskonałych własnościach użytkowych, wyróżniające się niezwykle trwałą powłoką ceramiczną oraz brakiem niklu. Producent wyposażył swoje produkty w wiele przemyślanych rozwiązań. Przykładem może być specjalny dystansowy system montażu wygodnych, stalowych uchwytów, który zabezpiecza je przed nagrzewaniem i zapewnia doskonały komfort pracy. Inne ciekawe rozwiązania to umieszczony w pokrywach garnków system regulowanych otworów znakomicie ułatwiający odlewanie płynów czy też termometr umieszczony w pokrywie brytfanny.

Perfekcja wykonania, niezwykła dbałość o szczegóły i ciekawe wzornictwo to gwarancja zadowolenia z zakupu i satysfakcji użytkowania przez długie lata.

Naczynia Silit są dostępne w wielu kolorach i wariantach wykonania, z pokrywami szklanymi bądź metalowymi. Można je myć w zmywarce i używać w piekarniku.

Polecamy serie:  Nature GreenNature Black, Nature Blue, Passion Orange , Passion Green, Passion Yellow, Passion Black, Vitaliano Rosso, Vitaliano Nero, Quadro Red, Quadro Black, Energy Red


Sortuj według:
Wyświetl po produktów