Wczytuję dane...

Garnki Silit Nature

UWAGA!!!

PO PRZEJĘCIU FIRMY SILIT PRZEZ GRUPĘ SEB GARNKI W TECHNOLOGI SILIT ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO LINII WMF.

Garnki Silit Nature to seria naczyń kuchennych firmy Silit o nowoczesnym i praktycznym designie. Bardzo proporcjonalna forma naczyń została podkreślona za pomocą ergonomicznych uchwytów i metalowych pokryw. Uchwyty garnków zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Nie zostały one zamocowane bezpośrednio do garnka, co powodowało by ich nagrzewanie, ale zostały zamocowane z wykorzystaniem dystansu, który bardzo ogranicza przenikanie ciepła. Stalowe pokrywy zostały wyposażone w regulowane otwory, które służą do odlewania płynów bez zdejmowania pokrywy oraz umożliwiają ulatnianie się pary powstającej podczas gotowania.

Podobnie jak wszystkie naczynia Silit seria Nature to garnki z silarganową powłoką ceramiczną. Znajdujący się w środku stalowy rdzeń szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło. Ta właściwość sprawia, że garnki są bardzo energooszczędne. Ceramiczna powłoka jest niezwykle trwała, co potwierdza 30 letnia gwarancja producenta. Zabezpiecza ona również przed przenikaniem niklu do gotowanych potraw, co ma duże znaczenie dla alergików oraz osób chcących prowadzić zdrowy styl życia.

Po wzięciu do ręki garnka Silit daje się odczuć jego ciężar i solidność konstrukcji. Na pierwszy rzut oka dostrzeżemy też jakość wykonania, którą naczynia zawdzięczają niemieckim fabrykom.

Seria Nature jest produkowana w kilku popularnych kolorach – czarnym, niebieskim i zielonym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naczyń kuchennych Nature.

 

Nature Black, Nature Green, Nature Blue

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.