Wczytuję dane...

Garnki Silit Passion Yellow

UWAGA!!!

PO PRZEJĘCIU FIRMY SILIT PRZEZ GRUPĘ SEB GARNKI W TECHNOLOGI SILIT ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO LINII WMF ( Granki WMFPalenie WMF).

Garnki Passion Yellow dzięki swojej słonecznej barwie rozjaśniają i rozweselają kuchnie. Garnki zostały stworzone z myślą o pasjonatach gotowania. Ergonomia uchwytów ułatwia operowanie naczyniami. Dzięki wysokiej jakości pokrywom wykonanym z hartowanego szkła można bez trudu kontrolować proces gotowania. Konstrukcja wewnętrzna garnków zapewnia szybkie nagrzewanie i długie utrzymywanie ciepła. Dzięki temu samo gotowanie odbywa się przy niewielkim zużyciu energii. Ceramiczna powłoka silarganowa nie dopuszcza do przenikania niklu do potraw. To niezwykle ważna cecha mająca wpływ na zdrowie domowników. Jeśli chcesz możesz myć naczynia ręcznie ale garnki silarganowe nie boją się zmywarki. Ich powłoki ceramiczne nie są wrażliwe na działanie agresywnych środków myjących.

Oprócz firmowego kompletu garnków z tej serii możesz kupić pojedyncze naczynia.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.