Wczytuję dane...

Garnki Silit Quadro Black

UWAGA!!!

PO PRZEJĘCIU FIRMY SILIT PRZEZ GRUPĘ SEB GARNKI W TECHNOLOGI SILIT ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO LINII WMF ( Granki WMFPalenie WMF).

Quadro Black to seria czarnych, kwadratowych, silarganowych garnków niemieckiej firmy Silit. Garnki Quadro to starannie wykonane naczynia kuchenne o wysokiej jakości oraz doskonałej funkcjonalności, które dzięki swym walorom należą do klasy premium.

Innowacyjny i dosyć niezwykły kształt garnków, których przekrój to kwadrat o lekko zaokrąglonych rogach sprawia, że:

- garnki lepiej się mieszczą na płycie kuchennej a puste przestrzenie, które pozostają po ustawieniu na kuchni zwykłych garnków są znacznie mniejsze

- przechowywanie naczyń wymaga mniej miejsca ponieważ między garnkami a ścianą szafki nie pozostaje puste miejsce

Antyalergiczna powłoka ceramiczna nie zawiera niklu, który powoduje alergie u 17% dorosłych i 8% dzieci. Poza tym powłoka ceramiczna jest niezwykle twarda i trwała, można ją myć w zmywarce a na jej trwałość producent udziela 30 lat gwarancji.

Komfort użytkowania garnków zapewniają wygodne uchwyty zabezpieczone przed nagrzewaniem przez dystansowe mocowanie. Pokrywy wykonane z hartowanego szkła o brzegach wzmocnionych stalą pozwalają wygodnie kontrolować proces gotowania.

Z tej serii oprócz firmowego kompletu garnków z rondlem dostępne są również pojedyncze naczynia.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.