Wczytuję dane...

Garnki Silit Vitaliano Rosso

UWAGA!!!

PO PRZEJĘCIU FIRMY SILIT PRZEZ GRUPĘ SEB GARNKI W TECHNOLOGI SILIT ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO LINII WMF ( Granki WMFPalenie WMF).

Vitaliano Rosso to seria naczyń kuchennych obejmujących zarówno zestawy jak i pojedyncze garnki, patelnie, rondle i brytfanny. Stożkowaty kształt oraz ukształtowanie uchwytów nawiązuje do kuchni śródziemnomorskiej. Podobnie jak inne naczynia Silit seria Vitaliano to garnki silarganowe, pokryte opatentowaną powłoką ceramiczną. Solidne, wykonane z hartowanego szkła pokrywy pozwalają zajrzeć do wnętrza naczyń. Nadmiar pary powstający podczas gotowania ulatnia się poprzez specjalnie zaprojektowane szczeliny między pokrywą a brzegiem garnków. Pojedyncze naczynia, dostępne poza firmowymi kompletami, takie jak garnek do warzyw, garnek do gotowania na parze, brytfanna i inne pozwolą wyposażyć kuchnie dokładnie według potrzeb i skompletować solidny zestaw garnków Silit, który starczy na wiele lat.

Garnków możemy używać na kuchniach indukcyjnych i gazowych, są niezwykle solidne i dosyć ciężkie, długo utrzymują ciepło dzięki czemu można gotować na małym ogniu a rachunki za energię nas nie zrujnują.

 

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.