Wczytuję dane...

Garnki WMF

Garnki WMF

– to produkt znanej od 1853 roku niemieckiej marki, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych, zarówno dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii. Wyjątkowej jakości, solidne eleganckie i trwałe wyroby są rozpoznawalne i cenione na światowych rynkach od ponad 160 lat.
Garnki wykonane zostały z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan i CromarganProtect, co sprawia, że produkt jest bezpieczny w użytkowaniu, odporny na kwasy spożywcze oraz rdzę oraz na zarysowania i wgniecenia, nie matowieje a dno się nie odkształca.
Dno garnków oparte na opatentowanej trójwarstwowej technologii o nazwie TransTherm, dzięki akumulacji ciepła, zapewnia równomierne jego rozprowadzenie na całej wysokości naczynia, jednocześnie powodując, że gotowanie jest szybsze i energooszczędne.
Garnki przeznaczone są dla kuchni ceramicznych, elektrycznych, gazowych i indukcyjnych. Posiadają odporność na temperaturę do 250°C (bez pokrywy) i do 70 -180°C (z pokrywą) , co można dodatkowo wykorzystać np. do pieczenia potraw w piekarniku. Garnki WMF można myć w zmywarce. Wszystkie garnki mają przezroczyste pokrywy z hartowanego szkła odpornego na wysokie temperatury z metalowym rantem.
Wśród proponowanych przez firmę wielu rożnych linii, można dobrać dla siebie pojedyncze naczynia lub komplety np. w wersji mini, standardowej lub dużej, wykończone w połysku (polerowane ) lub w macie ( szczotkowane ) lub z kolorową powłoką ceramiczną. W szerokiej ofercie WMF nie zabrakło garnków do mleka, gotowania na parze, brytfann czy rondli oraz przyborów kuchennych i galanterii. Znajdziemy niezbędne w kuchni np. trzepaczki, solniczki, ale także całą gamę sztućców, szkła stołowego, miseczek do przekąsek czy sałatek, akcesoriów do parzenia herbaty, itp.
Piękny, elegancki wygląd, wysokiej jakości materiały i funkcjonalność to cechy które charakteryzują produkty WMF i zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.
Garnki WMF wybieramy na lata, nie może ich zabraknąć w naszej kuchni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów