Wczytuję dane...
Model: QUALITY ONE 774046380
Kod producenta: 774046380
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 1-3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: WMF

Garnki WMF QUALITY ONE-zestaw 4 garnków

Garnki Quality One zostały wykonane ze stali nierdzewnej Cromargan® polerowanej na zewnątrz a satynowanej wewnątrz naczyń. Cromargan® to opatentowany przez WMF wysokiej jakości stal nierdzewna bardzo odporna na uszkodzenia i zadrapania. Uchwyty naczyń i pokrywy zostały wykonane z wykorzystaniem technologii Cool+. Dzięki wykorzystaniu silikonowych elementów do odizolowania uchwytów od korpusów ich nagrzewanie jest bardzo ograniczone.
Pokrywy naczyń zostały wykonane z hartowanego szkła i wyposażone w otwory do odprowadzania pary. Brzeg pokrywy jest zabezpieczony stalowym obrzeżem.

Grube dno wykonane w technologii TransTherm® zapewnia równomierne nagrzewanie i gromadzenie ciepła. Dzięki temu można przygotowywać potrawy przy niewielkim zużyciu energii.
Garnki są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchni, w tym indukcyjnych, gazowych, halogenowych, ceramicznych i elektrycznych.

Wysokiej jakości stal nierdzewna jest odporna na agresywne środki myjące wykorzystywane w zmywarkach dlatego garnki można bezpiecznie myć w zmywarce,
Zaprojektowane w Niemczech.

Zmywarka Kuchnie gazowe Kuchnie indukcyjneKuchnie ceramiczneKuchnie elektryczneKuchnie halogenowe

Zestaw garnków zawiera:

  • 2.0 L, śr. 16 cm garnek + pokrywa
  • 3.3 L, śr. 20 cm garnek + pokrywka
  • 4.0 L, śr. 20 cm garnek + pokrywka
  • 6.8 L, śr. 24 cm garnek + pokrywka