Wczytuję dane...

Gerlach

Sztućce, garnki, noże i patelnie marki Gerlach to najwyższej klasy akcesoria do Twojej kuchni i jadalni. Ze względu na zastosowanie wysokogatunkowych materiałów, a w tym przede wszystkim stali nierdzewnej oraz ponadprzeciętnej dbałości o detale, Gerlach należy do wiodących marek w swojej kategorii.

  

Sztućce zaprojektowane z miłości do polskiego wzornictwa

  

Flagowym przedstawicielem portfolio Gerlacha są starannie zaprojektowane sztućce, których wzory czerpią z 255-letniego doświadczenia rynkowego i polskiego rzemiosła pierwszej połowy XIX wieku. Noże, widelce i łyżki Gerlach wyróżniają się tradycyjnymi, prostymi, ale przy tym nie banalnymi formami, dzięki czemu wszystkie produkty tej marki mogą gościć na twoim stole nie tylko od święta, ale i na co dzień. Gerlach dba bowiem, aby jego sztućce znosiły regularną eksploatację i czyszczenie – nie ma mowy o matowieniu polerowanych powierzchni lub jakichkolwiek oznakach korozji wraz z upływem lat. Dowodem na nieprzeciętną jakość sztućców Gerlach jest wieczysta gwarancja na wszystkie produkty tej marki.

  

Do najpopularniejszych serii sztućców Gerlach należą serie Celestia, Antica, Retro, Mango, Pomelo i Modern.

  

Co w ofercie uzupełniającej Gerlacha?

Sztućce Gerlacha mogą pochwalić się już blisko 255-letnią historią, której przebieg zawdzięczamy przede wszystkim zakładom produkcyjnym Filipa Szaniawskiego, Samuela Gerlacha i całej rodzinie Kobylańskich.

  

Tuż obok Hefry, Gerlach jest najstarszym i zarazem najlepiej rozpoznawalnym polskim producentem sztućców i całych zestawów stołowych. Do portfolio marki wchodzą przede wszystkim noże, widelce, łyżki, łyżeczki, a także sosjerki, patelnie i garnki.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.