Wczytuję dane...

Gerlach Antica

Gerlach to polska firma z długoletnia tradycją sięgająca 18 wieku. Założona w 1760 r, dzięki jakości i udanym projektom wyrobów szybko stała się rozpoznawalną i często wybieraną przez klientów marką. Ta sytuacja utrzymuje się do dziś. Rozpoznawalność marki sięga ponad 80% a 93% klientów bardzo wysoko ocenia jakość wyrobów.
Gerlach adresuje swoją ofertę do osób dbających o wystrój stołu, ceniących wygląd i jakość nakryć i zastawy stołowej oraz nieustannie poszerza swoja ofertę.

Sztućce Gerlach Antica to linia oparta na tradycyjnym wzornictwie o delikatnym, klasycznym zdobieniu. Ich ponadczasowy styl i prosta elegancja sprawiają, że są one nieodłącznym elementem wystawnych przyjęć, jak również nadają wyrafinowany ton codziennym posiłkom. Wysokiej jakości wykonanie ze szlachetnej stali nierdzewnej wraz z tradycyjnym ornamentem sprawią, że zestaw Gerlach Antica przetrwa pokolenia. Sztućce zostały wyróżnione nagrodą Dobry Wzór 1995.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.