Wczytuję dane...

Gerlach Celestia

Gerlach Celestia to kolekcja sztućców, które nie poddają się zębowi czasu. Do ich produkcji producent wykorzystał wysokogatunkową stal nierdzewną wykończoną na wysoki połysk, która doskonale znosi regularne użytkowanie i kwasy zawarte w potrawach – możesz być pewien, że żaden z elementów jaki wchodzi w skład serii nie zmatowieje wraz z upływem lat.

 

Gerlach Celestia dla tych, którzy nie godzą się na jakiekolwiek kompromisy

 

Zapewniamy, że niezależnie od wybranego kompletu, wszystkie sztućce Gerlach Celestia jakie znajdziesz w naszej aktualnej ofercie charakteryzują się wysoką dbałością o detale - producent postawił na tradycyjne wzornictwo oraz charakterystyczne, delikatne zdobienia, które podkreślają subtelny charakter serii. Celestia to sztućce wykończone na wysoki połysk, dzięki czemu doskonale komponują się zarówno z konwencjonalnymi, jak i nowocześnie urządzonymi kuchniami i jadalniami. Gerlach Celestia to zestaw, który nie znosi kompromisów.

 

Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości  - spytaj swoją kuchnię i jadalnię, jakie sztućce widziałyby na swoich stołach. My już wiemy, co odpowiedzą – Gerlach Celestia.


Zobacz koniecznie:       Gerlach Celestia komplety    

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.