loadingimg

Wczytuję dane...
Nasza oferta

Grille i kominki ogrodowe

Kominki ogrodowe, grille, paleniska to niezwykle popularne elementy wyposażania ogrodu, które umilają nam wolne chwile w gronie rodziny czy też przyjaciół. Oprócz funkcji czysto użytkowych mogą spełniać także funkcje dekoracyjne. Grille, paleniska i kominki ogrodowe angielskiej firmy La Hacienda, które oferujemy w naszym sklepie, cechują się niezwykle starannym designem i wysoką jakością wykonania.

Kominki ogrodowe są dostępne w różnych wielkościach. Część z nich jest wyposażona w grille czy schowki na drewno. La Hacienda produkuje kominki tradycyjne, w stylu retro, jak i też nowoczesne, o pięknym, ponadczasowym designie.

Kominki ogrodowe są zwykle wykonane jako średnie lub duże, części z nich jest też dostępna w wersji bardzo dużej. Oprócz kominków metalowych oferujemy także, wykonane z wypalanej ceramiki, kominki meksykańskie, które stanowią niezwykle ciekawy element dekoracyjny, dodatkowo zapewniając nastrój i ogrzewanie w chłodnie wieczory, a także możliwość grillowania w gronie rodziny czy przyjaciół.

Paleniska i grille La Hacienda to przede wszystkim niezwykłe projekty, dzięki którym nasz ogród wzbogaci się o piękne elementy małej architektury ogrodowej. Dzięki przemyślanemu wykonaniu paleniska i grille są zabezpieczone przed wiatrem za pomocą siatkowych pokryw. Polecamy paleniska ukryte w stolikach ogrodowych czy też ażurowe palenisko z grillem, które stworzy niezwykły nastrój w naszym ogrodzie.

  

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 12 / 20

zamów przez telefon

lista prezentow slubnych