Wczytuję dane...
Model: Linea 67142
Kod producenta: LH-67142
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 1-4 dni
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN
Producent: La Hacienda

La Hacienda Linea - Meksykański kominek ogrodowy gliniany z grillem średni

La Hacienda Linea to kominek ogrodowy z grillem wykonany w stylu meksykańskim. Kominki meksykańskie są wykonywane z gliny i, mimo relatywnie niewielkich rozmiarów, charakteryzują się doskonałym ciągiem. Są oryginalne, i niezbyt często spotykanym w Polsce, elementem dekoracji ogrodowej. Doskonale dostarczają ciepła i tworzącym ciepły nastrój spotkania. Szaro-czarne zdobienia podkreślają jego oryginalność, a otwarte palenisko pozwala obserwować palący się ogień. Kominek jest wyposażony z chromowany ruszt, składa się ze stalowego stojaka, dwuczęściowego korpusu oraz pokrywy, służącej do zakrywania komina w deszczowe dni, co zapobiega zbieraniu się wody w palenisku.


Kominek jest opalany drewnem. Na dno kominka należy nasypać warstwę czystego piasku o grubości 5 cm. Piasek zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się dna kominka i jego pękaniu. W kominku palimy drewnem. Układamy na piasku kilka małych szczapek, podpalamy podpałkę i gotowe!


Do grillowania należy zdjąć górną część kominka.

La Hacienda to międzynarodowa firma o 25 letniej tradycji z siedzibą w Wielkiej Brytanii sprzedająca swoje produkty w Europe, Australii, Ameryce północnej, Azji, Bliskim Wschodzie i Afryce.

Kolor Niebieski i czerwony
Wysokość 87 cm
Średnica 40 cm
Waga z op.
25 kg
Gwarancja: 24 miesiące