Wczytuję dane...

Niemieckie garnki

Prezentujemy państwu wybór niemieckich garnków, w tym garnki o powłokach ceramicznych SILIT oraz garnki WMF. Niezależnie od kształtu, rodzaju pokryw czy uchwytów mają one kilka cech wspólnych. Po wzięciu garnka do ręki czujemy jego ciężar, naczynie jest solidne, dobrze wykonane, nie widać niedoróbek czy drobnych uszkodzeń.

Ciężar garnka świadczy o grubości użytych do jego produkcji materiałów, które w połączeniu ze specjalnym ukształtowaniem lub powłokami ceramicznymi powodują, że naczynie dobrze trzyma ciepło. Dobra dystrybucja i „trzymanie” ciepła przez garnek zmniejsza zużycie energii i ułatwia kontrolowanie procesu gotowania.

Staranny proces produkcji w niemieckich fabrykach oraz dobra kontrola jakości zapewniają staranne wykonanie. Naczynia są dobrze i estetycznie wykonane.

Chociaż wydaje się, że w takiej dziedzinie jak produkcja garnków trudno wymyślić coś nowego, dokładne zaplanowanie szczegółów i ergonomia ma decydujące znaczenie. Każdy ma na pewno doświadczenia z przypalającymi się uchwytami, które w dodatku są za małe, ze duże albo źle wyprofilowane czy też z odpadającymi gałkami od pokrywek. Tutaj na takie rzeczy nie ma miejsca. Niezależnie jaki model czy też rodzaj garnków wybierzemy, ergonomiczną i przemyślaną konstrukcję mamy zagwarantowaną.

Niemieckie garnki to zakup na lata. Cena, którą trzeba za nie zapłacić jest wyższa niż cena naczyń z masowej produkcji sprzedawanej pod różnymi markami, a powstającej w Chinach. Jednak płacąc więcej kupujemy po prostu lepszy produkt.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów