Wczytuję dane...

Patelnia Silit

UWAGA!!!

PO PRZEJĘCIU FIRMY SILIT PRZEZ GRUPĘ SEB GARNKI W TECHNOLOGI SILIT ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO LINII WMF.

Patelnia Silit to produkt najwyższej jakości, którego producentem jest niemiecka firma Silit, bardzo znana firma z długoletnia tradycją, lider w produkcji naczyń kuchennych.

Patelnia firmy Silit to przede wszystkim:

- niezwykle trwała patelnia ceramiczna, na której powłokę producent udziela 30 lat gwarancji

- patelnia indukcyjna, której można także używać na wszystkich rodzajach kuchni

Powłoka ceramiczna użyta do produkcji naczyń jest bardzo twarda, nie zawiera niklu i nadaje się do mycia w zmywarkach. Powoduje ona, że patelnia jest niezwykle trwała, a do przygotowywanych na niej potraw nie przenikają niepożądane smaki i zapachy.

Wykorzystywana w produkcji patelni technologia pozwala na używanie jej na praktycznie wszystkich rodzajach kuchni, przede wszystkim na popularnych kuchniach indukcyjnych i gazowych.

Jeśli poszukujesz do swojej kuchni patelni płytkiej czy patelni głębokiej, patelni grillowej czy patelni do naleśników, patelni do serwowania czy też woka to znajdziesz ją w ofercie firmy Silit.

Dostępne w wielu wzorach i kolorach mogą stanowić uzupełnienie kompletu garnków Silit czy też całkowicie niezależny element wyposażenia kuchni.

Wszystkie naczynia kuchenne Silit są produkowane w Niemczech. Dzięki ścisłej kontroli procesów produkcyjnych i rygorystycznej kontroli jakości macie państwo pewność, że otrzymacie produkt z najwyższej półki.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.