loadingimg

Wczytuję dane...
Nasza oferta

Silit garnki

Niemiecka firma Silit to czołowy producent naczyń kuchennych. Dzięki opatentowanym powłokom ceramicznym firma jest liderem w produkcji bardzo trwałych, energooszczędnych naczyń, które eliminują przenikanie niklu do potraw w czasie gotowania. Garnki Silit zostały bardzo starannie zaprojektowane. We wszystkich modelach znajdują się wygodne uchwyty montowane z wykorzystaniem dystansu, który bardzo ogranicza przenikanie ciepła z korpusu do uchwytów. Specjalnie wyprofilowane brzegi naczyń chronią przed skapywaniem płynów. Pokrywy garnków zostały doskonale dopasowane do naczyń. W pokrywach stalowych znajdują się regulowane otwory służące do odprowadzania pary i do odlewania płynów. W przypadku pokryw szklanych do odprowadzania pary służy szczelina między korpusem garnka a rantem pokrywy.

Silit produkuje wiele modeli garnków, które różnią się nie tylko kolorami ale również kształtem. W ofercie producenta są też garnki Silit Quadro o przekroju kwadratowym. Te dosyć niezwykłe naczynia mają wiele praktycznych zalet – lepiej mieszczą się na płycie kuchennej i łatwiej je przechowywać w szafce.

Oprócz zestawów garnków Silit produkuje także wiele pojedynczych naczyń, takich jak rondle, brytfanny, szybkowary, garnki na parę, patelnie, garnki do warzyw czy makaronu. Można uzupełnić nim już posiadany komplet naczyń czy też skompletować własny zestaw dokładnie dopasowany do naszych potrzeb.

Polecamy serie naczyń Quadro, Vitaliano, Nature, Passion, Energy, Proffesional, Vision, Nobile

 

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 10 / 215

zamów przez telefon

lista prezentow slubnych