Wczytuję dane...

Sztućce Gerlach

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy eleganckie, starannie wykończone sztućce Gerlach, które łączą w sobie ponadczasowe wzornictwo i kunszt ręcznego rzemiosła. Wszystkie komplety, jakie znajdziesz w aktualnej ofercie sklepu Tylko Stylowe to produkty, czerpiące z blisko 255-letniej tradycji wybitnych polskich projektantów, a w tym m.in. Samuela Gerlacha i rodziny Kobylańskich.

  

Sztućce Gerlacha w trosce o korzenie polskiego wzornictwa
 

Ze względu na zastosowanie najwyższej klasy stali nierdzewnej, sztućce Gerlach są w 100% odporne na działanie kwasów zawartych w potrawach i korozję. Do oferty naszego sklepu wchodzą m.in. sztućce wykończone na wysoki połysk, a także te, do których obróbki wykorzystuje się naturalne, 24-karatowe złoto (w zależności od serii - złoto polerowane lub poddawane procesowi matowienia).

 

Sztućce Samuela, ojca marki Gerlach gościły na polskich salonach już w pierwszej połowie XIX w. A Ty, który zestaw widziałbyś w swojej kuchni i jadalni? Klasykę w stylu Muza, czy coś nieco bardziej wyszukanego? Wybieraj z 15 różnych linii wzorniczych, z których każda nada Twojej zastawie stołowej wyjątkowego charakteru. W końcu Twoi goście zasłużyli na więcej, a sztućce Gerlach zadowolą nawet tych najbardziej wymagających. Dowodem na ponadprzeciętną dbałość o detale produktów Gerlacha są m.in. wyróżnienia i nagrody na polskich oraz międzynarodowych konkursach – w tym Dobry wzór, Godło Teraz Polska, Złota Villa, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

W ofercie uzupełniającej sklepu Tylko Stylowe znajdziesz wyjątkowe zestawy prezentowe zamykane w eleganckich, drewnianych kasetach, które możesz podarować komuś bliskiego. Twoja mama na pewno byłaby z nich dumna. Zresztą nie bez powodu – sztućce Gerlach to jedna z najcenniejszych kart historii współczesnego rzemiosła z polskimi korzeniami.