Wczytuję dane...

Sztućce Hefra

Hefra to firma, która od 200 lat produkuje srebrne i posrebrzane sztućce, które cechuje unikalne wzornictwo i wysoka jakość wykonania. Odbiorcami jej produktów są wymagający klienci w Polsce i na świecie, wśród których znajdują się głowy państw i monarchowie.
Unikalne wyroby powstają w oparciu o najlepsze tradycje produkcji, dzięki czemu sztućce Hefra oraz galanteria stołowa powstają z wielką dbałością o szczegóły i precyzję ręcznego wykonania.
Sztućce to najpopularniejszy wyrób firmy. Od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem  cieszą się sztućce Hefra styl amerykański, których linia nawiązuje do stylu art deco.  Inny z bardzo popularnych modeli to Hefra Rapsodia. Wzór ten to unowocześniona klasyka. Trzonki nakryć są zdobione wzorem kwiatowym nawiązującym do rozkwitających pąków.
Obok sztućców do bardzo popularnych wyrobów należą cukiernice Hefra. Posrebrzane cukiernice często goszczą na polskich stołach, a firma oferuje szeroki wybór wzorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Hefra Legnica oferuje trzy linie produktów – premium, klasyczną i modern. Linia Premium to tradycja ciesząca się popularnością od wielu pokoleń - modele Księstwo Warszawskie, Rapsodia, Aleksandra i Romański. Linia klasyczna to modele Francuski, Wschodni i Amerykański. Bardziej odważne wzory to linia modern – modele Spaten i Venus.
Dawna fabryka Frageta produkuje wyroby ze srebra ale najpopularniejsze są platery Hefra. Czynnikiem decydującym jest tutaj cena. Jeśli dokonają państwo zakupu w naszym sklepie internetowym Hefra okaże się jeszcze bardziej przystępna cenowo, niż można by oczekiwać na postawie cen sklepów stacjonarnych.