Wczytuję dane...

Szybkowar Silit

UWAGA!!!

PO PRZEJĘCIU FIRMY SILIT PRZEZ GRUPĘ SEB GARNKI W TECHNOLOGI SILIT ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO LINII WMF.

Szybkowar Silit to garnek, który powinien się znaleźć w każdej kuchni. Ponieważ czas gotowania w szybkowarze jest krótszy, niż w tradycyjnym garnku, czas spędzony w kuchni będzie krótszy, a planowanie przygotowania posiłków będzie można robić z mniejszym wyprzedzeniem. Wybierając szybkowar, który będzie idealnie dopasowany do naszych potrzeb należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego pojemność. W sprzedaży są dostępne praktycznie wszystkie pojemności, warto jednak zwrócić uwagę na najbardziej popularne modele takie jak szybkowar 2L czy szybkowar 3L, choć szybkowar 6.5L też będzie praktycznym wyborem. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Niezwykle praktyczną funkcją szybkowara jest regulacja ciśnienia, które powstaje podczas gotowania potraw. Sprawi one, że będziemy mogli gotować zarówno delikatne produkty, które dzięki rożnym wkładom będą się gotować na parze , jak i takie, które wymagają dłuższej obróbki termicznej. Niezwykle praktyczną cechą jest możliwość łatwego rozebrania pokrywy wraz z zaworami ciśnieniowymi, co bardzo ułatwia mycie. Należy też pamiętać, że w wyższym ciśnieniu łatwiej o przekazywanie smaków i zapachów z naczynia do potraw. Dlatego warto zwrócić uwagę na szybkowary z trwałą i odporną powłoką ceramiczną. Bardzo ważny jest też dostęp do części zamiennych, a w szczególności do uszczelek szybkowara, bo bez nich nasz garnek ciśnieniowy stanie się bezużyteczny.

Nasz sklep poleca szybkowary Silit, które spełniają wszystkie wymienione wyżej wymagania a szeroki wybór kolorów i modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.