Wczytuję dane...

Villa Italia

Villa Italia to uznana marka wysokiej klasy porcelany stołowej, jak też ceramiki użytkowej i akcesoriów stołowych. Każda kolekcja odznacza się wyjątkową dbałością o szczegóły i niebywale starannym wykonaniem.

Porcelana powstaje w procesie produkcji, polegającym na formowaniu i wypalaniu (w temperaturze 1380-1460 stopni Celsjusza) masy, będącej mieszanką koalinu, skalenia i kwarcu. Następnie poddana zostaje dekoracji, gdzie wszelkie ozdoby malowane są ręcznie. Przedmioty zdobione złotem bądź platyną, powstają dzięki pracy grona specjalistów ze studia projektowego w Mediolanie. Porcelanowe zastawy Villa Italia odznaczają się wyjątkową elegancją, niezwykle czystym odcieniem bieli i perfekcyjnie gładkim szkliwem.

Produkty Villa Italia to także charakterystyczne wyroby ceramiczne, odznaczające się kremową oraz mleczną barwą, stylowe sztućce ze stali szlachetnej oraz kieliszki z efektownego szkła kryształowego o wysokim połysku.

Marka Villa Italia kieruje swoją ofertę przede wszystkim do odbiorców, którzy cenią piękno przedmiotów codziennego użytku i pragną czerpać radość z ich użytkowania. Wyroby marki odznaczają się nie tylko wybitnymi walorami estetycznymi i finezją kształtów. Producent zadbał również o ich funkcjonalność, dzięki temu wyroby mogą być bezpiecznie czyszczone w zmywarkach, co jest zasługą dodatkowej warstwy ochronnej topniku.


Warto zobaczyć:    Villa Italia Venice     Villa Italia Renesans     Villa Italia Talerze 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.