loadingimg

Wczytuję dane...
Nasza oferta

Villa Italia Renesans

Zastawa obiadowa Villa Italia Renesans znana jest przede wszystkim z przepięknych porcelanowych zestawów obiadowych i porcelanowych serwisów do herbaty. Wykonane ze śnieżnobiałej porcelany naczynia Villa Italia Renesans posiadają klasyczne kształty i zdobione są dwoma paskami złota przedzielonymi paskiem platyny. W zależności od oświetlenia, platyna przyjmuje różne odcienie - od srebrnego do połyskliwej szarości. W kategorii zestawy obiadowe znajdują się serwisy obiadowe Villa Italia Renesans oraz zestawy składające się z kompletów obiadowych i serwisów do herbaty oraz bulionówek. Znajdują się tutaj również wszystkie pojedyncze elementy, które występują w kompletach porcelany Villa Italia Renesans - talerze obiadowe, talerze głębokie, talerze deserowe (do przystawek), salaterki, półmiski, wazy, sosjerki oraz bulionówki.

Dzięki niezwykłej jakości wykonania, podobnie jak wszystkie zestawy obiadowe Villa Italia, można je bezpiecznie myć w zmywarkach.

Zastawa stołowa Villa Italia Renesans jest nie tylko piękna, ale i funkcjonalna, dzięki czemu cieszy się nieustającym zainteresowaniem naszych klientów.

Renesans to doskonały zestaw porcelanowy na wesele czy doskonały pomysł na prezent ślubny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Villa Italia dostępną w naszym sklepie.

 

 

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 9 / 9

zamów przez telefon

lista prezentow slubnych