Wczytuję dane...

WMF

WMF – od 1853 roku, znana na całym świecie niemiecka marka, niezmiennie postrzegana jako lider wysokiej jakości produktów. Wyznacza trendy i standardy na rynkach międzynarodowych.
Specjalizuje się w produkcji sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego, ale posiada też różnorodną ofertę dla profesjonalnej gastronomii: hoteli, restauracji i kawiarni. Swoją pierwszą nagrodę marka WMF otrzymała już 1862 r. na Wystawie Światowej w Londynie. Od tej pory, niezmiennie zdobywa kolejne laury w wielu kategoriach na kolejnych konkursach i wystawach. Dbając o tradycję, najwyższą jakość użytych materiałów, wprowadzając innowacyjne technologie i nowe wzornictwo, sprawia, że marka WMF doceniana jest na całym świecie.
Wyroby WMF są nie tylko użyteczne, różnorodne ale piękne i luksusowe. Doskonale łączą takie materiały jak metal, kamień i szkło. Jest wiele wzorów ponadczasowych, które znajdziecie w kuchni babci i prababci, ale do wyboru są również bardzo nowoczesne, proste, odważne linie. Znajdzie się również oferta dla najmłodszych, pełna kolorów i ulubionych bajkowych postaci. Kto raz odkryje jakość tych wyrobów i odkryje przyjemność ich użytkowania, będzie do nich wracał.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą WMF i sprawienia sobie przyjemności z zakupu.

Przygotowaliśmy dla Państwa kategorie:

- garnki: w zestawach i pojedyncze, naczynia All-in-One, brytfanny, szybkowary, rondle
- patelnie
- sztućce
- noże
- akcesoria kuchenne
- akcesoria stołowe
- sprzęt elektryczny
- dla dzieci
- grille

Sortuj według:
Wyświetl po produktów